Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajez tehnician/electrician service

Salariu confidenţial
ID 842793
acum 4 zile
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Incepand cu 18.01.2022,cautam coleg tehnician frigotehnist/electrician service ,care sa se alature echipei Electrocold.
Responsabilitati: asigura intretinerea optima a echipamentelor frigorifice, efectuand revizii tehnice, de intretinere si mentanante periodice ,reparatii.
Cerinte: bune abilitati de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa, studii medii finalizate ( studiile superioare reprezinta un avantaj), carnet de sofer categ. B obligatoriu
Ce oferim: echipa dinamica, pachet salarial motivant, echipamente de lucru in conformitate cu mediul de lucru. CV.ul se poate trimite pe adresa de e.mail . electrocold.martech@gmail.com