Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez sudor si lăcătuș mecanic calificat

Salariu confidenţial
ID 861255
acum 2 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

S.C. angajează:

LĂCĂTUȘ MECANIC:

Descrierea jobului
Realizare montaj subansamble conform desenelor tehnice;
Cunoștințe de desen tehnic, citire și interpretare schițe primite;
Experiența în domeniul confecțiilor metalice.

SUDOR:

Sudură pentru diferite structuri metalice;
Se folosește aparatul de sudură mig-mag.

Oferim:
Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în plină expansiune;
Posibilități de dezvoltare profesională;
Salariu atractiv în funcție de performanță.

Mai multe detalii la numarul de telefon: 0760789096

Salagean Mihaela
ID 861255