Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajez mecanic intretinere

1.000 EUR
ID 874690
acum 5 luni
Campina, Prahova
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Mentenanță / Instalații,    Producție

Ca mecanic întreținere, veți fi responsabil de întreținerea și reparația echipamentelor și mașinilor noastre. Veți lucra într-un mediu dinamic și veți avea oportunitatea de a lucra cu o varietate de echipamente și tehnologii de ultimă generație.
Responsabilitățile dumneavoastră vor include:
• Efectuarea inspecțiilor periodice și a întreținerii preventive a echipamentelor;
• Identificarea și diagnosticarea defecțiunilor și avarii;
• Repararea și înlocuirea pieselor defecte;
• Asigurarea funcționării corecte și sigure a echipamentelor;
• Lucrul în echipă cu colegii pentru a asigura o eficiență maximă în întreținerea echipamentelor;
• Documentarea tuturor activităților de întreținere și reparație efectuate.