Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam personal pentru fabrica de geam termopan
Full time  |  Producție
Salariu: confidenţial
Acum 18 ore Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Muncitori tamplarie Aluminiu cu - fara experienta, pt Fatade Cladiri
Full time  |  Necalificat  |  Lemn / PVC / Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.000 LEI
Acum 2 zile Galati, Galati
Zidari - tencuitori cu experienta - Galati
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
DULGHER cu experienta - Galati
Agent prestări servicii și pentru postul de Operator calculator.
Full time  |  Junior/Entry Level  |   / Secretariat / Office / Back Office / Prestări servicii

Angajez Lucrator comercial - Parfumerie si produse cosmetice

Salariu confidenţial
ID 880577
acum o lună
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Nivel carieră

Necalificat

Responsabilitati:
Cunoasterea produselor, promovarea si vanzarea acestora;
Consilierea clientilor in alegerea parfumurilor potrivite, in functie de preferintele acestora;
Promovarea produselor si realizarea vanzarilor;
Pastrarea unui mediu de lucru ordonat si curat in magazin
Abilitati excelente de comunicare si relationare
Atentie la detalii si orientare catre client

Beneficii:
Contract individual de munca pe perioada nedeterminata,
Salariu motivant,
Tichete de masa