Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez frizer canin

2.500 LEI
ID 849527
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Salonul de cosmetica și frizerie canina și felina Pet4Carla Galați angajează groomer cu experienta. Oferim salariu fix + procent din încasări.
Candidatul ideal: experienta în domeniu, iubitor și răbdător cu animalele, comunicare ușoară cu oamenii.
Descrierea jobului: Groomerii noștri fac programări, tund cu mașina și foarfeca cu sau fără model, spala caini și pisici, taie gheare, curata urechi/ochi, videaza glande, curățenie la locul de munca.
Oferim echipament profesional, portofoliu de clienți, mediu de lucru plăcut cu o echipă prietenoasa, programări tot timpul anului, forme legale de angajare, creștere salariala raportata la volumul de munca și calitatea serviciului prestat, colegi prietenoși. Relații la 0751571403

Cliveti Robert
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 849527