Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Angajez Administrator Site - Specialist în Marketing, la distață

4.000 LEI
ID 881169
acum 3 săptămâni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață,    IT

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Lucru de acasă
Magazin online de Hrană pentru animale de companie. Angajam operator calculator pentru dezvoltare, intretinere si promovare website, magazin online.
Descrierea poziției: Suntem în căutarea unui Administrator SITE pasionat de marketing digital, cu abilități în gestionarea conținutului online și în dezvoltarea strategiilor de marketing digital.
Persoana ideală va fi responsabilă de administrarea și optimizarea paginii noastre web, precum și de coordonarea activităților de marketing online.
Responsabilități:
• Administrarea și actualizarea constantă a conținutului site-ului, asigurându-se că este relevant și actualizat
• încarcare de produse pe site ( imagini si text )
• actualizare si prospectare preturi
• dezvoltare magazin online
• promovare magazin online
• introducerea comenzilor provemite din alte surse (telefon, , Instagram, facebook)
• actualizare website
• Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing digital pentru creșterea vizibilității și angajamentului online, inclusiv pagini sociale
• Gestionarea eficientă a platformelor de social media și a altor canale digitale;
Cerințe:
• Experiență anterioară în administrarea paginilor web și în marketing digital
• Cunoștințe despre principiile SEO și a altor tactici de optimizare online