Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare Programator PHP

Salariu confidenţial
ID 811548
acum o săptămână
Botosani, Botosani
Domeniu de activitate

IT

Full time

Sumar:

* Cunostinte solide de PHP
* Dezvoltarea unui cod deja existent, crearea functionalitatilor si a aplicatiilor web

Responsabilitati:

* Dezvoltare, mentenanta si testare a produselor software web based
* Scriere documentatii tehnice
* Respectarea standardelor
* Investigare probleme tehnice si functionale si propunerea solutiilor adecvate pentru rezolvare

Candidatul ideal:

* Experienta practica in programarea PHP
* Experienta d lucru fara a folosi un framework
* Persoana creativa care propune solutii pentru problemele intalnite
* Abilitatea d a lucra independent si d a gestiona timpul in mod eficient
* Posibilitatea de a lucra doar de la distanta (remote) pe termen lung

Descrierea companiei:

Suntem o companie tanara cu o experienta de peste 15 ani in dezvoltarea platformelor web care administreaza si dezvolta cateva magazine online si website-uri pentru diferiti clienti. Dorim sa ne extindem in acest domeniu iar pentru aceasta cautam un coleg cu spirit de initiativa. Proiectele noastre sunt variate si complexe, necesitand multa creativitate tehnica si skill-uri de problem-solver.

Va rugam trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa cv@bitsbyus.com