Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare functionar administrativ in Craiova

3.000 LEI
ID 841458
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

S.C. RESING GROUP S.R.L., companie producatoare obiecte sanitare din 2002, angajeaza functionar administrativ.

Responsabilitati:
- administrare cont magazin online;
- administrare parc auto;
- mentinerea legaturii dintre companie si angajatii de nationalitate straina, precum si cu furnizorii externi;
- logistica si aprovizionare.

Cerinte:
- limba engleza obligatorie;
- studii superioare (studiile tehnice reprezinta avantaj);
- cunostinte intemeiate PC;
- persoana dinamica, responsabila, cu spirit organizatoric.

Program: 8:00-17:30

Mai multe detalii despre firma si activitate se pot gasi pe site-ul nostru: resinggroup.ro

Monica Mita
ID 841458