Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajare conducător auto din zonele -Cluj-N-Beclean-Bistrita

Salariu confidenţial
ID 863720
acum 2 săptămâni
Beclean, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Transport

Companie specializată în transporturi, SC MILUTU SRL, anagajează conducător auto pentru dubă marfă de 3.5 tone.
Se cere:
- Permis de conducere categoria B
- Studii medii
- Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj
- Capacitatea de organizare și asumarea responsabilităților, seriozitate
- Personalitate dinamică, punctuală, comunicativă

Responsabilități:
- Asigurarea mărfii și condusul prudent
- Livrarea mărfii în condiții de siguranță și în timp util
- Planificarea rutelor
- Intreținerea curățeniei autovehiculului

Se oferă:
- Angajare normă întreagă
- Salariu atractiv
- Prime de sărbători

Mai multe informații la nr. de telefon: 0740 277 325

Pompei Cocean
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863720