JobZZ.ro

Angajam zidari cu experienta in nordul italiei

2.600 EUR
ID 878214
acum o lună
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Italia

duplicate

1

Principalele responsabilități:
Cunostiinte in domeniul tencuielilor mecanizate si manual
Executarea lucrărilor de mentenanță a construcțiilor de zidărie și beton;
Participarea în cadrul echipei la lucrări de zidărie;
Realizarea zidăriilor din cărămidă, betoane, BCA etc.;
Prepararea betoanelor și mortarelor;
Refacerea rosturilor de construcție și a rosturilor de dilatare;
Realizarea rosturilor de turnare;

Cerințe:
Nivel experiență:3 ani;
Abilități: responsabilitate, seriozitate, punctualitate, inițiativă

Beneficii:
cazare/utilitati gratuit
transportul pana la locul de munca gratuit
evolutie salariala
posibilitate de contract pe perioada nedeterminata
posibilitatea reala de promovare ( sef echipa)
suport permanent

Pentru detalii suplimentare va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0039/ 3896542580 sau pe adresa de e-mail [email protected]