Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Tehnician operator roboti industriali

Salariu confidenţial
ID 811400
acum 2 săptămâni
Apahida, Cluj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal

Persona comunicativa , atenta la detalii, meticuloasa;
Persoana independenta, responsabila, deschisa sa invete lucruri noi;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
Absolvent studii medii;

Descrierea jobului

Opereaza echipamentele de productie in conformitate cu instructiunea primita de la seful de echipa;
- pregatirea materialelor conform comenzii de productie , incarcarea masinii si derularea procesului de productie;
Efectueaza activitatile desemnate de seful de echipa, asigurandu-se ca produsele sunt conforme calitativ;
Pastreaza echipamentele in stare buna de functionare;
Beneficii:
Salar competitiv+plus bonusuri
Tichete de masa
Transport asigurat de companie
Mediu de lucru nestresant
Echipa tanara