Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam tehnician biciclete full-time

2.000 LEI
ID 814938
acum 3 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Daca esti pasionat de biciclete si tot ce inseamna ele, esti un om motivat,ai aptitudini tehnice (reparatii de biciclete) te asteptam in echipa noastra.

Responsabilitati:
- Consilierea clientilor in vederea achizitionarii de biciclete, piese si accesorii;
- Cunoștințe tehnico-mecanice minime/reparatii, montaj biciclete si trotinete
-persoana punctuala si serioasa

Cerintele candidatului:
- Cunostinte generale despre biciclete
- Dorinta de a fi mereu la curent cu noutatile in domeniu
- Posibilitatea de a lucra full-time
- Cunoasterea limbii engleze (minim )

Asteptam CV-ul tau pe adresa de email
rusubogdan207@yahoo.ro sau în magazin pe strada Tecuci 235
Salariu între 1500 și 2500 depinde de abilitățile candidatului