Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam șoferi cat. B pentru curierat în Germania

2.200 EUR
ID 825347
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Angajam in orasele: München, Augsburg, Moosburg si Messkelch

Descrierea jobului:
• Livrarea coletelor in conditii de siguranta pe un traseu prestabilit zilnic prin GPS
• Asigura integritatea coletelor transportate si raspunde de acestea
• Respecta regulile de utilizare a autovehiculului si legislatia auto în vigoare
• Program de lucru 8-10 h/zi de luni pana sambata
• Soferii vor conduce autovehicule gen: Mercedes Vito sau Sprinter scurt.

Cerinte:
• Cazier judiciar si rutier fara antecedente
• Experienta de condus minim 2 ani (nu doar vechime)
• Aptitudini de organizare si orientare
• Cautam persoane flexibile si dinamice
• Preferabil persoane cu varsta cuprinsa intre 25-45 de ani
• Cunostinte minime de limba germana sau engleza

Avantaje:
• Plata este de 11 €/ora brut + diurna 14 €/zi (pentru minim 8 ore lucrate pe zi)
• Angajare in Germania
• Asigurare medicala AOK
• Echipament de lucru
• Bonus de performanta pana la 450 €/luna
• Bonus de vechime 50 €/luna dupa 6 luni

* La cerere oferim si cazare *
Transportul nu este asigurat pana in Germania
* Este necesar un test covid negativ *
Nu se percep nici un fel de comisioane

Informatii la telefon 0758403861
Te asteptam in echipa noastra!

Elar GmbH | RECRIMCO CONSULTING SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825347