Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam sofer partener UBER/BOLT

Salariu confidenţial
ID 845115
acum 3 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Transport

Calificari obligatorii:
- Ai peste 21 de ani,
- Permis de conducere categoria B cu o vechime de minim 2 ani
- Cazier judiciar fara inscrieri - de la orice sediu al Politiei Romane
- Cazier auto fara inscrieri grave - de la serviciul rutier al Politiei

Calitati ale candidatului ideal:
- Calm in trafic
- Atitudine placuta si orientata catre client
- Dorinta de munca
- Seriozitate
- Punctualitate
- Respect

Responsabilitatile candidatului:
- Invatare mod de folosire aplicatie Uber / Bolt
- Preluarea si transportul pasagerilor catre destinatie
- Tinuta si atitudine civilizata
- Mentinerea autoturismului curat
- Verificarea regulata a starii tehnice a autoturismului pentru a putea incepe activitatea in siguranta
- Raportarea oricarui incident

Descrierea jobului
ACTIVITATEA SE DESFASOARA IN Craiova!

1) Cu masina noastra(masini cu consum mic ) :
Masina ramane la dispozitia dvs 24/24 si se poate lucra oricand doriti fara target impus de societate sau program. Din castigurile generate de dumneavoastra, societatea retine o suma negociabila pe saptamana, care reprezinta chiria masinii.
Reviziile si interventiile service necesare autoturismului vor fi suportate de noi cu exceptia cazurilor in care se produc stricaciuni/defectiuni sau daune din vina exclusiva a angajatului.
Castigurile lunare pot varia in functie de timpul lucrat.

2) Cu masina dumneavoastra (Asigurare calatori valabila, Asigurare RCA valabila, ITP valabil, Aer conditionat , consum mic reprezinta un avantaj):
In aceasta varianta de colaborare, dumneavoastra veti colabora cu Uber/Bolt prin societatea noastra, iar noi va oferim suport in relatia cu Uber/Bolt si orice problema legata de aplicatie.
Nu exista niciun fel de restrictie in ceea ce priveste programul.
Un avantaj pentru dumneavoastra este legat de comisionul perceput de societatea noastra ca fiind unul din cele mai mici de pe piata, iar acesta se retine saptamanal.

Descrierea companiei
Societatea este o firma de transport alternativ, partener oficial UBER/BOLT, si va ajuta sa lucrati pe platforma UBER/BOLT.
Suntem o echipa tanara care va ofera suport, transparenta si sustenabilitate in asa fel incat sa progresati corespunzator.
Va asteptam sa colaboram cu drag!

Stefan P
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845115