Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam sofer-curier

Salariu confidenţial
ID 835395
acum 4 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Partener Dhl,angajam curier.

Responsabilitati:
-Sofer bun, prudent, respecta regulile de circulatie;
-Abilitati de comunicare si relationare eficienta cu clientii companiei: respectos, manierat, rabdator, capabil sa faca o buna impresie clientilor;
-Asigurarea unui serviciu excelent clientilor prin livrarea coletelor in mod eficient;
-Gestionarea Gps-ului;
-Permis auto categoria B-minim 2 ani experienta;
-Fara antecedente penale (verificare Cazier);
-Studii medii-diploma de bacalaureat(reprezinta un avantaj);
-Experienta in curierat reprezinta un avantaj.

Oferta:
-Salariu Fix atractiv;
-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-Program de lucru de luni pana vineri;
-Masini Euro 5/6.

Pentru cei interesati acceptam cv-urile in privat. ROG seriozitate.
Multumesc!

Nedelea Vlad
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835395