Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam sofer autoturisme cat. B

2.600 LEI
ID 835518
acum 3 săptămâni
Agigea, Constanta
Domeniu de activitate

Transport

Operator portuar Ro-Ro in Portul Constanta Sud Agigea, compania activeaza pe piata de 10 ani , fiind
furnizor de servicii portuare pentru marile companii din industria automotive, Dacia – Renault, Ford etc.
Serviciile prestate pot fi sintetizate in operarea navelor de tip Ro-Ro, descarcarea trenurilor, operarea camioanelor din terminal, pastrand standardele de calitate impuse de client si procedurile in vigoare.

Descrierea Jobului & Cerinte: Manipulare Autoturisme - Departament Operational
Responsabilitati si info utile :
- Incarcare & Descarcare nave RO-RO, trenuri si alte activitati operationale anexe ( Scanare, Parcare, Calitate, Relocarea unitatilor )
- Angajatul va fi initial pregatit pentru a intelege procedurile firmei si cerintele de calitate ;
- Inspectia de calitate a vehiculelor receptionate ;
- Scanarea autoturismelor, parcare, relocarea loturilor in terminal ;
- Programul de lucru este in ture ;
- Candidatilor cu evaluari pozitive li se ofera oportunitati reale de avansare in cadrul companiei ;

Beneficii :
- Pachet salarial
- Program 12/24 , 12/48.
- Ture suplimentare remunerate ;
- Transport asigurat (Constanta (gara) => port Agigiea) ;
- Bonuri de masa, 20 RON per zi ;
- Bonus de fidelitate ;

Candidatii interesati sunt rugati sa ne transmita CV-urile la adresa de e-mail :
gcatalin@romcargomaritim.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon
0763 541 478 sau 0741 285 969
(de L – V intre orele 09:00 – 16:00) ;
Va multumim !

Greavu Catalin
ID 835518