Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam sefi de tura, dispeceri, agenti de securitate Tulcea

1.500 LEI
ID 834448
acum 3 săptămâni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Descriere

Angajăm în Tulcea

Telefon: +40725259433, +40757050968

Cerințe:

-minim 8 clase;

-persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat.

- experiența pe un post similar prezintă un avantaj

- disponibilitate de lucru în weekend și în ture

- cazier curat, fără antecedente penale

Responsabilități:

- Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord;

- Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului;

- Monitorizarea si respectare tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților, acordat la data stabilita.

- Bonuri de masa

- Echipament de lucru gratuit.

- Bonusuri acordate in funcție de atingerea obiectivelor.

AGENT PAZA

-Asigurarea ordinii si securitatii in obiectiv;

-Rezolvarea incidentelor de securitate;

-Informarea operativa privind ordinea si securitatea in obiectiv;

-Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;

-Completarea documentelor specifice serviciului de securitate;

DISPECER

Activitati principale:

- Monitorizeaza starea de functionare a sistemelor;

- Monitorizeaza camerele video din locatie;

- Respecta procedurile de lucru stabilite in reltia cu beneficiarul;

- Mentine legatura telefonic cu coordontorul de securitate;

- Informeaza beneficiarul cu privire la evenimentele sesizate in incinta obiectivului.

SEF DE TURA

Bune abilitati de comunicare, coordonare si lucru in echipa.
Instructajul personalului din subordine.
Intocmeste si urmareste respectarea procedurilor de executie a sarcinilor tututor persoanelor ce i se subordoneaza si urmareste intreaga activitate legata de paza bunurilor si persoanelor aflate in obiectiv.

MIHAI DUMITRU
ID 834448