Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Șef Fermă Zootehnică/Vegetală

Salariu confidenţial
ID 834417
acum o săptămână
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Full time

Candidatul ideal:
Cerințe:

- Un foarte bun gospodar
- Cunoștințe de operare PC
- Abilități de coordonare a unei echipe și de a interacționa cu oamenii;
- Persoană comunicativă, onestă și meticuloasă, serioasă, motivată și flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu viziune pe termen lung, dornică să lucreze într-o fermă de bovine cu animale extrem de performante;

Atribuții:
- Să se ocupe de tot ce este necesar bunului mers al activității de fermă;

Beneficii:
• Cel mai bun salariu și alte avantaje conforme cu interesul față de activitate;

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro.
Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Elly Food Tradițional
ID 834417