Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam reprezentant vanzari Feldru

ID 827046
acum 2 săptămâni
Feldru, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Angajam reprezentant vanzari
Magazin telefonie mobila -FELDRU
Descrierea postului:
-promovarea si vanzarea directa de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila;
-urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari;
-identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai bune solutii;
-oferirea de informatii asupra caracteristicilor functionale ale produselor;
-demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti;
Cerinte:
-studii medii sau superioare;
-operare PC-MS Office, Internet;
-capabil de a acumula rapid cunostinte noi;
-abilitati de prezentare si convingere.
Beneficii:
-un pachet salarial atractiv;
-bonusuri corelate cu performanta;
-telefon mobil;
-posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice.

AloGsm Partener Telekom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827046