Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam reprezentant vanzari Bistrita

Salariu confidenţial
ID 834432
acum 5 zile
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Magazin telefonie mobila Bistrita ANGAJEAZA!!!
Cerințe: -studii medii sau superioare;

-operare Pc - MS Office, Internet;

-capabil de a acumula rapid cunostinte noi;

-abilitati de prezentare si convingere.

Descrierea postului: -promovarea si vanzarea directa de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila;

-urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari;

-identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai bune solutii;

-oferirea de informatii asupra caracteristicilor functionale ale produselor;

-demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti;

Beneficii: -un pachet salarial atractiv;

-bonusuri corelate cu performanta;

-telefon mobil;

-posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice.

AloGsm Partener Telekom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834432