Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm reprezentant vânzări

Salariu confidenţial
ID 826205
acum 3 săptămâni
Roman, Neamt
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

CANDIDATUL IDEAL:
• Dinamic și dornic să învețe lucruri noi;
• Atras de munca de teren și competiția sănătoasă;
• Bun negociator, convingător, bine organizat;
• Experința de vânzări în domeniul materialelor de construcție reprezintă un avantaj;
• Cunoștințe operare PC, permis auto categoria B.

DESCRIEREA JOBULUI:
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor;
• Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;
• Negocierea și încheierea contractelor;
• Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative.

Oprea Marian
ID 826205