Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Receptioner

3.000 LEI
ID 881522
acum o săptămână
Eforie Nord, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

duplicate

1

Responsabilități:

Întâmpinarea oaspeților și oferirea de informații despre hotel și serviciile disponibile.
Efectuarea formalităților de check-in și check-out.
Gestionarea rezervărilor și actualizarea sistemului de gestionare a camerelor.
Răspunsul la apelurile telefonice și gestionarea solicitărilor oaspeților.
Oferirea de asistență oaspeților pentru orice problemă sau întrebare.
Gestionarea plăților și emiterea facturilor.
Aptitudini necesare:

Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Cunoașterea unei limbi străine (engleză) constituie un avantaj.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva probleme.
Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj.

Locatie - Strada Meduzei Nr 1, Eforie Nord 905350

Blue Sky Resort Eforie SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881522