Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 3 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 5 ore Dragasani, Valcea
Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 9 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajam personal curatenie/spalatorie

500 EUR
ID 877278
acum 6 luni
Mamaia, Constanta
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Hotelul DOINA din Mamaia isi mareste:
- echipa de cameriste pentru efectuarea serviciului de curatenie in toate spatiile complexului, conform standardelor si cu respectarea normelor de igiena.
si
-echipa personal spalatorie hotel pentru lenjerie, prosoape, alte textile hoteliere si ale turistilor.
Calitati necesare
orientare către clienți
comunicare
capacitate de organizare și prioritizare
rapiditate și consecvență în desfășurarea activității
seriozitate, corectitudine
atentie la detalii
Responsabilitati
CAMERISTA/ PERSONAL CURATENIE
asigurarea ordinii și curățeniei în camerele hotelului și spațiile destinate oaspeților la nivelul  pe care îl impune hotelul nostru
respectarea tuturor normelor la standardele solicitate
folosirea cu responsabilitate a tuturor echipamentelor și materialelor
anunțarea persoanelor responsabile în cazul în care apar situații de distrugeri, spargeri.
PERSONAL SPALATORIE
spalare/ calcare textile hoteliere folosind cu atentie si seriozitate echipamnetele din dotare ( masina spalat profesionala, calandru, uscatoare, etc)
uscare textile hoteliere
impachetare si depozitare corespunzator normelor de igiena si cerintelor interne
Cerinte
experiență in domeniu reprezinta un avantaj, dar primim in echipa si persoane dornice sa invete
Program de lucru: 8 ore/zi,  sau part -time , cu zile libere stabilite de comun acord în conformitate cu reglementarile in vigoare; perioada contract  nedeterminata .
Oferim seriozitate, un pachet salarial atractiv si mediu de lucru profesionist.
Va asteptam cu mare drag alaturi de noi.
Relatii suplimentare la telefon 0787 252 673 , luni -vineri intre orele 9-17 sau pe e-mail.
[email protected]