Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam Persoana pentru Contabilitate primara si secretariat

3.500 LEI
ID 880328
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

duplicate

1

Candidatul Ideal:
Experienta in operarea documentelor contabile; Cunostinte de Microsoft Office;
Cunostinte de contabilitate primara;
Experienta anterioara in domeniul facturarii sau contabilitatii cu programul Saga;
Cunostinte Intocmire devize;
Cunostinte Intocmire documetatie licitatii publice
Responsabilitati:
Efectuarea operatiunilor de intrare/iesire marfa in/din gestiune;
Inregistrarea corecta a documentelor in evidenta contabila;
Intocmirea facturilor fiscale;
Gestionare ︂︁︃​︂︃︃​︁︀︈​︁︉︃stocuri de marfa;
Intocmire registru de casa;
Emitere NIR;
Organizarea si arhivarea documentelor; Transmiterea documentelor financiar contabile catre expertul contabil;
Intocmire doare licitatii, Intocmire devize sub supraveghere conducator ierarhic,
Beneficii:
Oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul societatii, telefon.

Dicatymet
ID 880328