Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator productie

Salariu confidenţial
ID 811400
acum 4 zile
Apahida, Cluj
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat

Candidatul ideal

Persona comunicativa , atenta la detalii, meticuloasa;
Persoana independenta, responsabila, deschisa sa invete lucruri noi;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
Absolvent studii medii;

Descrierea jobului

In Hala de productie din Apahida se realizeaza preponderent activitati de tesut si debitare( taiere) material textil.
Operatorul pregateste materialele conform comenzii de productie , incarca masina si derularea procesul de productie;
Efectueaza activitatile desemnate de seful de echipa, asigurandu-se ca produsele sunt conforme calitativ;
Pastreaza echipamentele in stare buna de functionare;
Beneficii:
Salar competitiv+plus bonusuri/spor de noapte
Tichete de masa
Transport asigurat de companie
Mediu de lucru nestresant
Echipa tanara
Asigurare de sanatate privata

loredana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 811400