Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Operator introducere date

2.000 LEI
ID 823536
acum 4 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

DESCRIEREA POSTULUI:

Cerinte:

- Studii medii;

- Cunostinte bune PC; experienta anterioara in sisteme precum Sales Force, CRM constituie un avantaj

- Persoana atenta la detalii;

- Persoana organizata, motivata, concentrata pe rezultate.

Responsabilitati

- Introducerea si validarea datelor in sistemul informatic conform instructiunilor;

- Introducerea contractelor si verificarea actelor in aplicatiile interne;

- Verificarea corectitudinii intruducerii datelor;

- Relationarea cu clientii din magazin/telefon

Alte informatii

- Pachet salarial atractiv;

- Program de lucru : L V, 08-17
- oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale;
- Mediu de lucru dinamic si antrenant

Pentru a aplica trimite CV-ul tau pe adresa de email armirageneral@gmail.com sau prin mesaj la anunt.

gabi orange
ID 823536