Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Operator CNC

3.200 LEI
ID 828499
acum o săptămână
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal
- Cunoștințe de desen tehnic, citire si interpretare;
- Cunostinte in operare utilaj CNC;
- Cunoștințe despre limbajul MACH 3 reprezinta un avantaj;
- Cunostinte anterioare in programare pe freza CNC reprezinta un avantaj;
- Cunoștinte in utilizarea corespunzatoare a aparatelor de măsurat cote (șubler, micrometru, coloana de masurat, etc.);
- Capacitate de concentrare sporita si atenție la detalii;
- Precizie, rigurozitate, perseverență.

Descrierea jobului
- Citirea si intelegerea documentelor de lucru, desenelor tehnice, a instructiunilor si planului de verificare;
- Operare/Programare utilaj CNC (freza)
- Realizarea/incarcarea si accesarea programelor cu comanda numerica;
- Pregatirea materiei prime pentru prelucrare;
- Control dimensional si calitativ al pieselor realizate.

Oferta noastra:
- Program de lucru in 2 schimburi;
- Salariu NET 3.000 - 3.200 LEI functie de cunostinte si experienta.

PGA Electric SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 828499