Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam operator call center pentru birouri RAC74 Tulcea

4.000 LEI
ID 881048
acum 3 săptămâni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere
MUNCA LA BIROUL DIN TULCEA

CRITERII DE SELECTIE

· Foarte bune abilitati de comunicare si persuasiune;

· Experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj.

CERINTE

l Cunostinte si aptitudini avansate de operare PC (word, excel);

l Limba romana la un nivel excelent;

l Abilitatea de a gasi imediat o rezolvare problemelor clientilor;

l Bune abilitati dе lucru in echipa, persoana organizata, calma, atenta la detalii, riguroasa, cu rezistenta la stres;

l Orientare catre client;

l Caracter deschis, empatic, capabil sa dezvolte relații interumane.

DESCRIEREA JOBULUI

· Ofera consultanta de specialitate clientilor in garantie si postgarantie ;

l Proceseaza pe calculator comenzile/sesizarile/nemultumirile clientilor;

l Intocmirea diverselor documente, rapoarte si evidente solicitate de conducerea companiei.

CE OFERIM

· Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si inovatoare;

· Mediu de lucru placut si prietenos;

· Pachet salarial motivant, in acord cu experienta si abilitatile tale;

· Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Daca esti o persoana serioasa si dedicata, te invitam sa aplici si sa atasezi o scrisoare de intentie in care se ne spui de ce esti candidatul potrivit pentru aceasta pozitie. CV-urile si scrisorile de intentie pot fi transmise pe olx sau email

Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

DESCRIEREA COMPANIEI

SC RAC 74 IMPEX SRL este o companie romaneasca de succes, cu o vechime de 26 de ani pe piata muncii, care comercializeaza o gama larga de produse, toate beneficiind de garantie si suport.

Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara, la preturi competitive. Fiind in plina ascensiune, compania pune accent pe dezvoltarea continua si inovatie. ASTEPTAM cv-urile pe [email protected]