Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam personal pentru salon de infrumusetare
Full time  |   / Sport / Frumuseţe
Salariu: confidenţial
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Menajera, 1 zi/saptamana, 400 lei/zi
Part time  |  Fără studii superioare / Necalificat  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii
Salariu: 1.600 LEI
Acum 7 ore Pipera (Voluntari), Bucuresti-Ilfov
Execut lucrării Construcții
Full time  |  Manager/Executiv  |  Construcţii / Amenajări
Acum 11 ore Ciocanesti, Calarasi
Caut de muncă în România sau străinătate
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Dinamic Construct Amir Srl, cui 43533660
Full time  |  Mid-Level
Acum 14 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Angajam Operator Call Center

3.500 LEI
ID 880108
acum 3 luni
Maracineni, Buzau
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center,    Prestări servicii

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Service Auto din Maracineni, angajam o persoană dinamică și responsabilă pentru postul de operatoare CallCenter.
Responsabilități:

Preluarea apelurilor telefonice de la clienți și furnizarea de informații relevante.

Gestionarea și rezolvarea solicitărilor clienților într-un mod profesionist și eficient.

Oferirea de suport și consultanță în funcție de nevoile clienților.

Cerințe:

Experiență anterioară în call center sau într-un rol similar (preferabil, dar nu obligatoriu).

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.

Cunoștințe generale în domeniul auto reprezintă un avantaj.

Cum să aplici:

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre să ne contactezi la numărul de telefon.