JobZZ.ro

Angajam operator birou facturare

2.200 LEI
ID 877087
acum 6 luni
Alba Iulia, Alba

Secretariat / Office / Back Office,    Contabilitate / Traduceri

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma SC LA BOLTA SATULUI este o retea de magazine alimentare din Alba Iulia prezenta in 20 de localitati din judetul Alba , avand pana in prezent de gestionat 21 de magazine.

Cautam colegi noi pentru departamentul BIROU FACTURARE

Responsabilitati:

inregistrarea in sistemul informatic a facturilor primite de la furnizori,

intocmiri note de intrare receptii

emitere de facturi fiscale si inregistrare acte pe gestiunile magazinelor.

aranjarea actelor contabile si arhivarea acestora

Sediul firmei este in Alba Iulia, se lucreaza pe doua schimburi, schimbul 1: intre orele 07-16 si sambata intre orele 07-13:30 , schimbul 2: intre orele 11-19 , sambata liber , se lucreaza o saptamana schimbul 1 si apoi o saptamana schimbul 2. Salar 2200 lei net.

CANDIDATUL IDEAL:

Cunostinte de operare PC;

Absolvent studii medii (liceu);

Capacitate de comunicare (deschisa, diplomata, constructiva) si interrelationare;

Atentie la detalii;

Capacitatea de organizare a activitati;

Abilitati de lucru cu cifrele;

Munca in echipa si initiativa.