Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
TERAINFO angajează Muncitor necalificat
Full time  |  Necalificat  |  Industrie ușoară / Confecții
Salariu: confidenţial
Acum 4 săptămâni Alba Iulia, Alba
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Tehnician Veterinar/Medic Veterinar-Farmacie Vet. Pitesti
Full time  |  Medical / Farmacie
Acum 2 ore Merisani, Arges
Restaurant Moara de Foc angajeaza Barman și Ospătar
Fără studii superioare  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Acum 12 ore Iasi, Iasi
Angajez camerista
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Acum 12 ore Brasov, Brasov
Tehnician sisteme de securitate, Electrician
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie / Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.000 LEI
Acum 12 ore Cluj-Napoca, Cluj
JobZZ.ro

Angajam operator birou facturare

2.200 LEI
ID 877087
acum o lună
Alba Iulia, Alba

Secretariat / Office / Back Office,    Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma SC LA BOLTA SATULUI este o retea de magazine alimentare din Alba Iulia prezenta in 20 de localitati din judetul Alba , avand pana in prezent de gestionat 21 de magazine.

Cautam colegi noi pentru departamentul BIROU FACTURARE

Responsabilitati:

inregistrarea in sistemul informatic a facturilor primite de la furnizori,

intocmiri note de intrare receptii

emitere de facturi fiscale si inregistrare acte pe gestiunile magazinelor.

aranjarea actelor contabile si arhivarea acestora

Sediul firmei este in Alba Iulia, se lucreaza pe doua schimburi, schimbul 1: intre orele 07-16 si sambata intre orele 07-13:30 , schimbul 2: intre orele 11-19 , sambata liber , se lucreaza o saptamana schimbul 1 si apoi o saptamana schimbul 2. Salar 2200 lei net.

CANDIDATUL IDEAL:

Cunostinte de operare PC;

Absolvent studii medii (liceu);

Capacitate de comunicare (deschisa, diplomata, constructiva) si interrelationare;

Atentie la detalii;

Capacitatea de organizare a activitati;

Abilitati de lucru cu cifrele;

Munca in echipa si initiativa.