Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori in rigips

2.700 EUR
ID 837676
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Austria

Full time

Angajam muncitori in rigips (Trokenbau)
Permisul de conducere cat.B reprezintă un avantaj  dar nu este obligatoriu
Experiență de minim de 2 ani în domeniu.

Condiții:

Program de lucru full-time;
Contract de munca, in Romania cu deplasare in Austria;
Proiect pe termen lung;
Cazarea contra cost;
Transportul casa munca asigurat;
Asigurare medicala;
Banii de concediu;
Asistenta in solicitarea recuperarilor de taxe.
Salariu motivant 2700 de euro brut plus alte benefici.

Responsabilități:

activitatea se desfasoara in orasul Graz - Austria
-Montarea peretilor despartitori si a tavanului folosindu-va de profilul de lemn  si de cel de metal.

-Placarea peretilor de gips-carton

-Montarea usilor si a ferestrelor

-Inlocuirea ramelor

-Efectuarea sarcinilor conform planului tehnic

Va cerem experienta in domeniu si responsabilitate!

Pentru mai multe detalii puteti apela la numarul de telefon sau scrie pe Whatsapp dupa ora 10:00

0744586699

Nu se necesită  Cv-ul sau scrisoare de intentie!

Nuță Andra
ID 837676