JobZZ.ro

Angajăm muncitori în construcții - Belgia

Salariu confidenţial
ID 877963
acum o lună
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

Nivel carieră
Necalificat
Limbi străine
Franceză

Suntem o companie de construcții în plină expansiune, și căutăm doi lucrători dedicați și motivați pentru a se alătura echipei noastre pe un șantier din Belgia.

Responsabilitățile principale includ, dar nu se limitează la:

Executarea lucrărilor de construcții conform planurilor și specificațiilor tehnice;
Manipularea corectă a uneltelor și echipamentelor specifice domeniului;
Respectarea normelor de siguranță pe șantier;
Colaborarea eficientă cu colegii și echipa de conducere.

Cerințe:

Abilități de comunicare în limba franceză;
Abilități de comunicare în limba engleză(opțional);
Experiență anterioară în domeniul construcțiilor(opțională);
Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra eficient în echipă;
Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru.

Oferim:

Contract de muncă stabil și condiții de muncă avantajoase;
Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei;
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon afișat.

Atât salariul, cât și alte detalii necesare vor fi menționate la telefon.