JobZZ.ro

Angajăm muncitori calificați și necalificați construcții

ID 858685
acum 3 săptămâni
Dorohoi, Botosani
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Firma romaneasca cu o vasta experienta in domeniul constructiilor civile si industriale avand punctul de lucru localizat in Dorohoi Jud. Botosani, angajeaza:
- Zidar
-Tencuitor
- Muncitori Calificați sau nu, in domeniul finisajelor cu experienta in constructii finisaje (polistiren, rigips, gresie, faianta,tencuieli etc) ;
- Instalator- instalatii sanitare -Electrician
- Fierar;
- Dulgher;
Descrierea jobului:
Cerinte :
- Disponibilitate la deplasari, lucrarile fiind de tip santier
- Seriozitate, punctualitate, profesionalism.
Se ofera:
-Carte de munca;
-Program fix;
-Lucrari pe toata perioada anului. -salariu in functie de performantele fiecarei persoane.
Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon 0742074456

Vasile
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858685