JobZZ.ro

Angajăm muncitori calificați și necalificați construcții

1 LEU
ID 837638
acum 2 săptămâni
Dorohoi, Botosani
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Firma romaneasca cu o vasta experienta in domeniul constructiilor civile si industriale avand punctul de lucru localizat in Dorohoi Jud. Botosani, angajeaza:

- Zidar-Tencuitor

- Muncitori Calificați sau nu, in domeniul finisajelor cu experienta in constructii finisaje (polistiren, rigips, gresie, faianta,tencuieli etc) ;

- Instalator- instalatii sanitare

-Electrician

- Hidroizolatori;

- Tinichigiu;

- Montator tamplarie PVC;

- Fierar;

- Dulgher;

Descrierea jobului: Cerinte :

- Disponibilitate la deplasari, lucrarile fiind de tip santier

- Seriozitate, punctualitate, profesionalism.

Se ofera:

-Carte de munca;

-Program fix;

-Lucrari pe toata perioada anului.

-salariu in functie de performantele fiecarei persoane.

Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon 0742074456

Vasile
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837638