Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori calificati / necalificati tamplarie PVC

3.000 LEI
ID 825184
acum 3 săptămâni
Calarasi, Calarasi
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Firma producatoare de tamplarie PVC si aluminiu angajeaza muncitori calificati si necalificati.

Cerinte:

Persoana responsabila, cu spirit de echipa si abilitati foarte bune de relationare si comunicare, dornica de a acumula noi cunostinte.

Descrierea postului:

1.Asambleaza tamplaria PVC conform instructiunilor de lucru.

2.Mentine in bune conditii de functionare echipamentele si utilajele de lucru.

3.Verifica produsul finit sa corespunda cu comanda ajunsa in productie

Maer Robert
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825184