Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam lucrători cu experienta in Pavaje in North Brabant Olanda.

2.600 EUR
ID 881055
acum 3 săptămâni
Piatra Neamt, Neamt
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Olanda

Versi Recruitment
Suntem o companie internațională de recrutare. Misiunea noastră este să găsim potrivirea perfectă între candidați și companii. Mai presus de toate, valorăm transparența!

Poziție:
Pavaje Lucrători în construcții

Oferta:
-Contract pe termen lung conform legislației olandeze.
- 21euro/ hr inclusiv beneficii
-40 hr, 5 zile pe saptamana.
-Mediu de lucru confortabil și dinamic.
-Asistență pentru obținerea BSN (Număr de Serviciu pentru Cetățeni).
-Salariu săptămânal.
-Bonus de vacanță de 18%.

Responsabilități:
- Responsabil pentru diverse sarcini, inclusiv demolare, lucrări de terasament, modificare grădini și pavare stradală.
- Lucrul pe diverse proiecte pentru a crea și întreține spații exterioare pentru clienți privați și publici.

Cerințe:
- 2 ani de experiență - certificate suplimentare în domeniul relevant sunt un avantaj.
- Diplomă VCA (Lista de Verificare a Siguranței pentru Contractori) sau disponibilitatea de a o obține.
- Permis de conducere (categoria B) obligatoriu
- Cunoștințe bune de limba engleză - Nivel B1 sau mai mare.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la medii multiculturale.

Procesul:
Recrutăm și contractăm de la distanță, astfel încât să vă puteți pregăti în siguranță pentru călătorie. Vă însoțim pe tot parcursul procesului, de la trimiterea candidaturii până la prima zi de muncă.
Cum să aplicați:
Trimiteți-ne CV-ul actualizat prin WhatsApp:+40 727 537 492
sau e-mail: [email protected]

Contactează utilizatorul

07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881055