Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Lucrator Securitate si Sanatate in Munca

Salariu confidenţial
ID 879010
acum o săptămână
Campina, Prahova
Domeniu de activitate

Protecţia muncii,    Petrol / Gaze

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Scopul general al postului:
Organizarea, coordonarea si monitorizarea activitatilor de prevenire si protectie, in conformitate cu legislatia specifica in vigoare.

Ce vrem de la tine ?
-Experienta activa in domeniul securitatii si sanatatii in munca
-Cunostinte de legislatie/ reglementari in Sanatate si Securitate;
-Persoana responsabila, analitica , cu o capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
-Cunostinte operare PC.

Ce va oferim ?

- Salariu motivant si pachet de beneficii atractiv
- Diurna zilnica
- Transport asigurat sau decotat la si de la domiciliu
- Plata sigura si punctuala
- Loc de munca si program in santier de 10h/zi
- Prime de sarbatori si nu numai
- Suport constant din partea companiei

Descrierea postului de lucru:

•Monitorizarea activitatii in santier privind respectarea de catre angajati a Legii 319/2006 si HG 1425/2006;
•Verificarea cunoașterii și aplicării de către toți lucrătorii a măsurilor prevăzute în planul de prevenire și protecție, precum și atribuțiilor și responsabilităților ce le revin în domeniul securității și sănătății în muncă;
•Stabilirea zonelor care necesită semnalizare de securitate și sănătate în muncă, stabilirea tipului de semnalizare și amplasare conform prevederilor legale;
•Monitorizarea funcționării sistemelor și dispozitivelor de protecție în mediul de muncă;
•Întocmește la termenele stabilite, informările/rapoartele solicitate de către conducerea organizației în legătură cu desfășurarea activităților specifice

Alatura-te echipei CONFIND!

Confind
ID 879010