Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Lucrator Gestionar

2.500 LEI
ID 826453
acum 2 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam Lucrator Gestionar in urmatoarele conditii:

Descrierea jobului:
- Receptia si pregatirea de livrare a marfii;
- Mentinerea riguroasa a ordinii in gestiune;
- Incarcarea/descarcarea marfurilor;

Sociabil, deschis, constiincios, calm, politicos, flexibil.
Energic, pro activ, spirit de echipa;
Experienta in activitatile de gestiune si permis categoria B nu sunt obligatorii insa constituie avantaje la angajare,

Pachet salarial NET 2.500-2.600 lei

Pentru mai multe relatii sunati la numarul 0759 035 055

PGA Electric SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826453