Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam lucrator comercial - transport marfa pentru magazin

Salariu confidenţial
ID 820913
acum 3 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Descrierea postului
Este necesar sa fi harnic, perseverent, onest, resonsabil si cel mai important, sa ai disponibilitate la efort fizic sustinut.

DETALII POST VACANT:
- program de lucru:8h (Luni-Vineri), orele : 8:00-17:00 cu pauza de masa;
- posibilitatea de avansare in cadrul firmei;
- bonusuri si pachete cu anumite ocazii;

CERINTE:
- depozitarea marfii in spatiile alocate;
- participarea activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii;
- gestionarea cu atentie a marfurilor aflate in depozit si magazin;
- carnet categoria B (minim 2 ani), fara antecedente rutiere;
- efectuarea distributiei pe rutele stabilite;
- grija pentru vehicului incredintat pentru transportul marfii;

- desfasurarea activitatilor specifice de ordine si curatenie;
- capabil de lucru in echipa;

- PERIOADA DE PROBA: 1-2 luni;

- AVANTAJ: cunostinte in domeniul instalatiilor sanitare;

Mai multe detalii si informatii despre locul de munca vacant vor fi oferite in cadrul unui viitor interviu, dupa depunerea si selectia CV-ului.

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa de email: [E-mail onitmonica@yahoo.com

Pentru informatii suplimentare :
0723 157 441 (Onit Monica)
0722 874 958 (Onit Alin)

SC ONIT&CO SRL
ID 820913