Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Lacatus Mecanic

2.200 LEI
ID 819842
acum o săptămână
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam Lacatus Mecanic cu program de lucru in 2 schimburi.
- Studii in domeniul tehnic (Scoala Profesionala; Profil Mecanic sau Curs de Calificare) constituie un avantaj;
- Persoana dornica sa acumuleze cunostinte in domeniul productiei;
- Experienta nu este necesara, insa constituie un avantaj

Descrierea jobului
- executa operatii de lacatuserie si montaj conform documentatiei tehnologice si a instructiunilor de control;

Sociabil, deschis, constiincios, calm, politicos, flexibil.
Energic, pro activ, spirit de echipa.

Pentru mai mulre relatii sunati la numarul 0759 035 055

PGA Electric SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819842