Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Sudor/Lacatus confectii metalice/ Operator CNC
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Campina, Prahova
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam tineri absolventi-profil tehnic constructii
Full time  |  Student / Junior/Entry Level  |  Inginerie / Tehnologie / Construcţii / Amenajări
Angajam Sef de Santier
Full time  |  Mid-Level  |  Management / Inginerie / Tehnologie / Construcţii / Amenajări
Angajam Inspector CTC
Full time  |  Mid-Level  |  Petrol / Gaze
Lucrator Securitate si Sanatate in Munca
Full time  |  Mid-Level  |  Protecţia muncii
JobZZ.ro

Angajam lacatus mecanic

5.000 LEI
ID 813421
acum 8 luni
Campina, Prahova
Domeniu de activitate

Producție

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descriere
Angajam lacatusi mecanici pentru atelier
Descrierea jobului
- operatiuni de debitare, gaurire, polizare, roluire, imbinari mecanice
- operatiuni de asamblare/montaj la locul lucrarii
- raspunde de executia si montajul elementelor de confectii metalice de calitate si la timp
- raspunde pentru predarea la timp a lucrarilor
- raspunde pentru echipamentele si sculele primite in dotare
- absolvent scoală profesionala sau liceu