Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam laborant

Salariu confidenţial
ID 856003
acum 6 zile
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Companie multinationala de renume cu profil agricol angajeaza în condiții avantajoase- Laborant.
Cerinte:
Studii medii sau superioare;
Experienta-minim 6 luni;
Limba engleza-nivel mediu;
Cunostinte de utilizare Excel,Word;
Atenție la detalii,responsabilitate,implicare.
Descrierea jobului:
Prelevarea probelor din loturile de seminte receptionate sau din stoc si efectuarea analizelor respectând normele interne si legislația în vigoare;
Intocmirea documentelor care atesta cantitatea si calitatea semintelor receptionate, procesate.
Se oferă :pachet salarial motivant,decontare transport,beneficii,conditii de lucru deosebite,oportunitati reale de dezvoltare profesionala ,sprijinul întregii echipe.

Simona MACRINEANU
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 856003