Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Inspector Resurse Umane

Salariu confidenţial
ID 843193
acum 4 săptămâni
Dumbravita, Timis
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal

• Studii medii si curs calificare inspector Resurse Umane
• Experienta in domeniu reprezinta avantaj
• Cunoștințe de utilizare PC și Microsoft Office (Excel, Word)
• Abilități foarte bune de comunicare și relaționare
• Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate
• Spirit de echipă
• Simțul răspunderii
• Abilități de organizare, planificare si coordonare a activităților
• Responsabilitate, rigurozitate

Descrierea jobului:

. Asigura suport in procesul de integrare a noilor angajati si in procesul de evaluare profesionala;
. Intocmeste diverse documente si rapoarte specifice departamentului resurse umane
.Gestionarea dosarelor personalului;
.Analizarea cererilor si/sau a reclamatiilor salariatilor, precum si propunerea de solutii
.Coordonarea și participarea activă în procesele de recrutare, selecție și retenție a personalului;
.Selectarea candidaților potriviți din rândul aplicanților, contactarea lor și planificarea lor la interviu;
.Susținerea interviurilor de preselecție/selecție a candidaților;
Informarea candidaților cu privire la statusul lor în procesul de recrutare;
.Realizarea unor rapoarte lunare către management cu privire la activitățile desfășurate.
.Limba germana nivel conversational reprezinta un avantaj

Oferim:

-laptop
- telefon
- mediu placut de lucru
- salariu atractiv
- program de lucru luni- vineri 08:00-16:00

Michael Dommermuth SRL | Michael Dommermuth SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843193