Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Inspector CTC

Salariu confidenţial
ID 878637
acum 2 săptămâni
Campina, Prahova
Domeniu de activitate

Petrol / Gaze

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

SC.CONFIND Campina caută un inspector de calitate responsabil si implicat pentru a se alatura echipei noastre. Acest rol este esențial pentru asigurarea calității produselor și pentru menținerea standardelor ridicate ale companiei noastre.
Descriere:
Inspector CTC –masuratori in urma prelucrarilor metalice.
Cerinte:
•Experienta/studii superioare
•Atenție la detalii și abilități excelente de observare
•Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipa

Descrierea postului de munca:
-Efectueaza inspectiile aferente produsului fabricat, avand in vedere documentatia tehnica si/sau alte specificatii definite, pentru verificarea conformitatii acestuia cu cerintele specificate;
-Asigura respectarea standardelor de calitate și siguranță;
-Intocmeste rapoarte in vederea comunicarii rezultatelor activitatilor de calitate
-Opreste de pe flux produsele necorespunzatoare in conformitate cu cerintele specificate.

Oferta post de lucru:
-Pachet salarial avantajos
-Tichete de masa ;
-Transport asigurat sau decontat la si de la domiciliu ;
-Consult si analize medicale la CM Sanconfind in cuantum de 500 lei/an ;
-Bonusuri ;
-Plata sigura si punctuala-avans si lichidare ;
-Program fix de luni pana vineri (07:00-15:30)
-Prime de sarbatori si nu numai ;

Confind
ID 878637