Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam inginer constructor

4.500 LEI
ID 831154
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- persoana serioasa, responsabila, cu spirit de observatie, capacitati de comunicare si atitudine pozitiva
- studii superioare;

Descrierea jobului
- Supervizeaza si gestioneaza activitatea de pe santier
- Urmareste stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ si tine evidenta lucrarilor executate
- Efectueaza situatiile de lucrari cu privire la consumurile efective de materiale
- Pregateste documentatia de ofertare / decontare
- Raspunde de echipa de muncitori din subordine de pe santier
- Indeplineste intocmai atributiile si prevederile sarcinilor de serviciu stabilite in fisa de post
- salariu negociabil