JobZZ.ro

Angajam inginer CFDP

Salariu confidenţial
ID 877872
acum o lună
Cotnari, Iasi
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Nivel carieră

Mid-Level

Societate comercială este in cautarea unui coleg nou care sa ocupe pozitia de Inginer Executie CFDP (Cai Ferate Drumuri si Poduri)
Ce ne dorim de la viitorii colegi :
.    Absolvent cu diploma Cai Ferate Drumuri si Poduri din cadrul CFDP;
·      Experienta executie santiere - minim 2 ani constituie un avantaj
·      Cunoasterea legislatiei in vigoare
·      Abilitati pe computer MS Office, AutoCad
·      Persoana organizata, responsabila, competenta
· Un grad ridicat de autonomie, responsabilitate şi angajament
·      Capacitate in luarea deciziilor
·      Coordonare structurata a lucrarilor, prioritizarea corecta a acestora
·      Buna capacitate de a relationa cu colegii dar si cu beneficiarii proiectelor
·      Disponibilitate de deplasare pe teren, permis categoria B
Descrierea jobului
• Coordonarea din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului

• Informeaza permanent superiorul direct despre situatia privind lucrarile in teren

• Perspective de dezvoltare pe termen lung.

• Colaboreaza cu departamentul comercial, intocmeste necesare si urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;

• Verifica materialele si echipamentele livrate in santier;

• Planifica si urmareste activitatea subcontractorilor, cantitatile de lucrari realizate si situatiile de lucrari aferent

• Beneficii:
◦ Colectiv de munca tanar si dinamic;

◦ Contract de munca, salariu fix si bonusuri/prime in functie de realizari si respectarea termenelor.

◦ Pachet de instrumente de lucru performante (masina,telefon, laptop);

Activitatea se va desfasura pe raza judetului Iasi.

Ne perfecționăm continuu și ne implicăm cu devotament și grijă în fiecare proiect. Vino în echipa în care poți să te dezvolți și să faci lucruri care îți aduc satisfacții!