Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Hostess - Hotel Europa Eforie Nord

Salariu confidenţial
ID 879702
acum 3 săptămâni
Eforie Nord, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

Industria ospitalității este un domeniu fascinant, dinamic și interactiv! Ne place să punem suflet in tot ceea ce facem, ne implicăm să creăm experiențe pozitive oaspeților noștri și ​iubim să invățăm și să dezvoltăm oameni, cu răbdare și pricepere. Te așteptăm și pe tine in echipa noastră, dacă iți dorești să te dezvolți profesional și să te simți apreciat. Ne dorim de la tine să vii cu deschidere și entuziasm, de restul ne ocupăm noi!

Descrierea jobului

· Întâmpină oaspeții cu o atitudine pozitivă și profesionistă;

· Acorda atentie nevoilor oaspeților si transmite mai departe solicitarile acestora;

· Răspunde cu promptitudine la solicitarile oaspeților;

· Crează experiențe deosebite pentru oaspeții noștri.

Contactează utilizatorul

Hotel Europa | ANA HOTELS S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879702