Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam operator curatenie Eforie Nord
Part time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Prestări servicii
Salariu: 1 LEU
Acum 3 zile Eforie Nord, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 2 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 2 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 4 ore Dragasani, Valcea
JobZZ.ro

Angajam Hostess - Hotel Europa Eforie Nord

Salariu confidenţial
ID 879702
acum o lună
Eforie Nord, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

Industria ospitalității este un domeniu fascinant, dinamic și interactiv! Ne place să punem suflet in tot ceea ce facem, ne implicăm să creăm experiențe pozitive oaspeților noștri și ​iubim să invățăm și să dezvoltăm oameni, cu răbdare și pricepere. Te așteptăm și pe tine in echipa noastră, dacă iți dorești să te dezvolți profesional și să te simți apreciat. Ne dorim de la tine să vii cu deschidere și entuziasm, de restul ne ocupăm noi!

Descrierea jobului

· Întâmpină oaspeții cu o atitudine pozitivă și profesionistă;

· Acorda atentie nevoilor oaspeților si transmite mai departe solicitarile acestora;

· Răspunde cu promptitudine la solicitarile oaspeților;

· Crează experiențe deosebite pentru oaspeții noștri.