JobZZ.ro

Angajam electricieni cu experienta in nordul italiei

2.600 EUR
ID 878213
acum o lună
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Energetică

Ţară

Italia

duplicate

1

Angajam electrician in domeniul industrial/civil cu experienta in Nordul Italiei

Responsabilitati:
legaturi in tablouri electrice
montaj tablouri electrice
montaj doze/aparataj
montaj paturi de cabluri metalice
executarea lucrarilor dupa plan

Oferim:
cazare/utilitati gratuit
transport gratuit la locul de munca
contract de munca (Italia) cu posibilitate de prelungire timp nedeterminat
evolutie salariala
instrumente de lucru/echipamente profesionale, planuri tehnice
posibilitatea reala de promovare ( sef echipa)
suport permanent
de preferat posesor permis de conducere categoria B si cunostinte medii ale limbi italiane

Salariul se va negocia in functie de experienta
Pentru detalii suplimentare va rugam sa ne contactati la numarul de tel 0039/3896542580 sau pe adresa e-mail [email protected]