Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam electrician

Salariu confidenţial
ID 861262
acum o săptămână
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Liceu/ Scoala Profesionala;
Calificare/ specializare – electrician, electromecanic;
Experienta in domeniu - minimum 2 ani;
Responsabilitate si organizare;
Comunicare eficienta;
Atentie la detalii;
Lucru in echipa;

Descrierea jobului
Angajam electrician cu experienta.
Lucrari de pozari cabluri, conexiuni interioare si exterioare tablouri electrice.
Salariul motivant.

Descrierea companiei
SC PRIMO SRL este o societate cu capital integral privat, infiintata in anul 1993, ce are ca obiect de activitate proiectarea si executia de instalatii termice, electrice, automatizare, climatizare si ventilatie.
In decursul a peste 29 ani de existenta, compania a utilizat cu succes experienta, creativitatea si cele mai noi tehnologii pentru satisfacerea exigentelor clientilor.
E-mail [email protected]

Primo
ID 861262