Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam contabil, operator introducere date.

Salariu confidenţial
ID 852766
acum o săptămână
Santandrei, Bihor
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Colectiv dinamic si profesionist, ne marim echipa.

Daca doresti stabilitate, un program flexibil si salariu atractiv, asteptam sa ni te alaturi.

Suntem o firma de consultanta financiara si contabilitate situata in localitatea Sintandrei.

Descriere post:
Operator date contabilitate primara in sistemul de operare Saga cu minim de experienta.
Program part time .
Locatia jobului este in localitatea Sintandrei.

Beneficii: bonusuri în funcție de rezultate.

Daca postul va prezinta interes, asteptam CV pe consultantadelaalaz ( arond ) gmail.com sau pe WhatsApp.